В рамках співпраці з Урядом Німеччини Україна може отримати грант на 7 млн. євро для фінансування проектів з розвитку соціальної інфраструктури

DSC_01371Про це 4 жовтня розповіла Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час брифінгу для представників засобів масової інформації, що відбувся у Львівському геріатричному пансіонаті.

За її словами, відкриття спортивно-реабілітаційного відділення у співпраці із німецьким Банком KfW є лише одним із етапів щодо реалізації майбутніх планів.

«Спільно з Урядом Німеччини через німецьку кредитну установу ми реалізовуємо соціальні проекти. В середу на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято наступний крок щодо їх впровадження і зараз готуємось отримати грант на 7 млн. євро. Частину цих коштів також буде спрямовано й на Львівщину. Сподіваємось, що такі ініціативи, які ми реалізовуємо через Український фонд соціальних інвестицій будуть добрим прикладом  для соціально відповідального бізнесу, інвесторів і банків України», – зазначила Н.Королевська.

Також Міністр наголосила, що ці кошти будуть розподілені між Львівською, Вінницькою та Луганською областями: «Ми будемо визначати об’єкти, які на сьогодні потребують першочергової підтримки щодо реконструкції соціальної інфраструктури».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*