В рамках підготовки та проведення «Євробаскету-2015» напрацьовано проект комплексного плану туристичних заходів

Нещодавно у Міністерстві інфраструктури України відбулася нарада, організована Державним агентством України з туризму та курортів на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу».

Участь у нараді взяли представники Держтуризмкурорту, Укрєвроінфрапроекту, Департаменту з організації заходів турніру Міжнародного олімпійського комітету, керівники структурних підрозділів з питань туризму Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Харківської, Київської та Львівської обласних державних адміністрацій.

Учасникам наради Державним агентством України з туризму та курортів представлено презентацію заходів в сфері туризму, які стосуються розвитку туристичної інфраструктури, забезпечення туристів інформацією про об’єкти показу та доступність до них, туристично-екскурсійне обслуговування, туристично-інформаційні центри, заклади культури, мистецтва, проживання та харчування, вказівники, транспорт, тощо.

Під час засідання представники облдержадміністрацій надали свої пропозиції та доповнення, в результаті чого напрацьовано проект комплексного плану туристичних заходів в рамках підготовки та проведення в  містах Львові, Києві, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*