В рамках Нових соціальних ініціатив Президента України в області облаштують сучасні спортивні майданчики із штучним покриттям

Сьогодні, 18 березня, під час апаратної наради, що провів голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, було розглянуто стан реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик на 2011-2016 роки» у Львівській області у 2013 році.

Зазначена Програма передбачає модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази площинних споруд у сільській місцевості, а також облаштування нових сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям.

За словами начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Юрія Майбороди, пріоритетним чинником при виборі місць встановлення таких майданчиків було облаштування у сільській місцевості кожного з районів Львівщини не менше одного майданчика та спорудження їх у місцях будівництва дитячих будинків сімейного типу. Він також розповів, що згідно із цією програмою у 2013 році буде облаштовано 13 майданчиків на території загальоосвітніх навчальних закладів.

«На сьогодні найбільше спортивних майданчиків у попередні роки обладнано  у Пустомитівському(9) та Сокальському(7) районах. Найгірша ситуація  у Бродівському, Дрогобицькому, Перемишлянському та Мостиському районах. Там  жодного майданчика не облаштовано», – повідомив Ю. Майборода.

Голова облдержадміністрації Віктор Шемчук закликав детально вивчити та проаналізувати ситуацію в проблемних регіонах. На його думку, у кожному районі області в рік повинно здаватись в експлуатацію щонайменше 2 сучасних нових спортивних майданчики. Окрім цього, керівник Львівщини також запропонував врахувати всі пропозиції від районів області щодо функціонування та фінансової підтримки спортивних майданчиків у сільській місцевості.

Нагадаємо, що на виконання обласної цільової програми «Спортивний майданчик»  у 2013 році виділено 1 млн. грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*