В рамках національно-патріотичного виховання молоді

В рамках національно-патріотичного виховання молоді у вівторок,13 листопада, учні 7-8 класів та 11 класу Турківського НВК переглянули документальний патріотичний фільм “Рейд. Сила нескорених”.

Фільм розповідає про події наприкінці серпня — початку вересня 2014 року, коли на сході України була проведена повномасштабна військова операція з активного контрнаступу на всій лінії фронту та тотальної ізоляції зони конфлікту від військового забезпечення з боку Російської Федерації.

Першу ділянку коридору пробили десантники 25-ї бригади. Далі рейд в тилу терористів провели бійці 95-ї бригади. Під час переправи через річку Міус, незважаючи на обстріли з території Росії, десантниками було врятовано три тисячі людей. Успіхи української армії призвели до того, що 24 серпня 2014 року Росія ввела свої війська на схід України, внаслідок чого важка поразка під Іловайськом спонукала українську владу до укладення Мінського перемир’я в рамках контактної групи Україна—Росія—ОБСЄ із залученням представників сепаратистів.

 Учні з цікавістю і захопленням дивилися та обговорювали фільм.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*