В рамках національно-патріотичного виховання молоді: учні Верхньогусиненського НВК відвідали «Музей АТО» у місті Турка

IMG_0219

В рамках національно-патріотичного виховання молоді, з метою ознайомлення з подвигами воїнів України, які у важкий для країни час стали на захист державності та незалежності, у вівторок, 8 травня, 28 учнів Верхньогусиненського НВК відвідали «Музей АТО» у місті Турка.

Учні на власні очі побачили експонати та почули розповідь завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації, учасника АТО Василя Поточного про реальні події на Сході України. Ознайомилися із зразками сучасної стрілецької зброї. Діти дізнались, як важливо бійцям на передовій отримати листа із словами подяки й підтримки, дитячі малюнки, саморобні обереги і сувеніри.
Відвідання музею викликало велике патріотичне і емоційне піднесення у всіх екскурсантів. Вони зрозуміли, що миру ми завдячуємо нашим воїнам-захисникам, нашим патріотам, які не шкодуючи свого життя захищали і захищають нашу країну.Пам’ять про те, заради чого і кого віддали своє життя військові, волонтери і лікарі на завжди залишиться у їхніх юних серцях.

Загиблих ми забути не дамо,

Народна пам’ять і досі в нас живуча.

Бо без свободи не життя- ярмо

І забуття швидке та неминуче.

IMG_0218

IMG_0221IMG_0222

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*