В рамках національно-патріотичного виховання молоді

В рамках національно-патріотичного виховання молоді учні 8-10 класів Турківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, у понеділок,  19 листопада, переглянули документальний фільм “Переломний момент” (Війна за демократію в Україні починаючи з 2014 року до сьогодення).

“Переломний момент” – це погляд на війну та революцію в Україні очима простих учасників цих подій. Серед головних героїв – дитячий театральний режисер Андрій  Шараскін, лікар Всеволод Стеблюк, рабин Натан Хазін та інші учасники революції на Майдані, що облишили своє звичайне життя заради створення більш демократичної, справедливої і незалежної держави. Коли Росія у відповідь анексувала Крим та вторглася у Східну Україну, наші герої пішли на війну, щоб захистити і змінити свою країну. Фільм показує цю інтенсивну боротьбу, яка на цей момент забрала життя понад 10 тисяч українців, а мільйони втратили власні домівки”, – повідомили у Pronto Film.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*