В рамках акції “16 днів проти насильства”проведено лекцію в школах району

У середу, 28 листопада, соціальний педагог Турківського РЦСССДМ спільно з працівниками Турківського РС ГУ ДСНС  України у Львівській області здійснили виїзд в село Верхнє.
Соціальний педагог Центру Марина Чудак в рамках акції “16 днів проти насильства” провела лекцію для учнів та вчителів Яворівської ЗОШ І-ІІ ст., Нижненської ЗОШ І-ІІ ст. на теми:  “Насильство в сім’ї, як соціальна проблема в суспільстві”, “Насильство та шляхи його подолання”.

Метою заходу було  ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства в сім’ї та насильства в шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності. Діти отримали відповідні знання, зокрема про механізм взаємодії установ району у сфері протидії насильства в сім’ї.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*