В районній раді відбулася VIІІ позачергова сесія VІІ скликання

85326591112Сьогодні, 1 грудня, в залі засідань районної ради, за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, депутатів Турківської районної ради, голів місцевих рад, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації проведено VIІІ позачергову сесію Турківської районної ради VІІ скликання з таким порядком денним:

  1. Про порядок денний VІІІ позачергової сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  2. Про причини відсутності депутатів на VІІ  сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  3. Про схвалення Договору про транскордонну співпрацю між гміною Нозджець (Республіка Польща) та Турківською районною радою (Україна).
  4. Про вступ в Асоціацію органів місцевого самоврядування гірських районів України «Карпатський форум народовладдя».
  5. Про звільнення Макарика М.М. з посади головного лікаря Турківської КЦРЛ.
  6. Звіт про роботу Турківської КЦРЛ по забезпеченню належного рівня медичного обслуговування населення та ефективної діяльності закладу за 2016 рік.
  7. Про проведення конкурсу на право оренди майна районної комунальної власності – приміщення на 3 поверсі будинку Боринської КМЛ за адресою: смт. Бориня, вул. Миколайчука, 90.
  8. Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2016 рік.
  9. Про внесення змін до рішення ІV сесії Турківської районної ради VІІ скликання № 66 від 31.03.2016 року «Про Програми розвитку установ і  організацій Турківського району на 2016 рік».
  10. Інформація голови Турківської РДА про планування участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки у 2017 році.

11.Про Положення про Фонд комунального майна Турківської районної ради.

12.Про внесення змін до Регламенту Турківської районної ради.

13.Про затвердження  типової форми контракту з керівником комунального закладу культури, засновником якого виступає Турківська районна рада.

14.Про внесення змін до Статуту Турківської комунальної центральної районної лікарні.

15.Звернення до Прем’єр-міністра України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства аграрної політики.

16.Різне.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*