В районі закуплено транспортний засіб для вивезення твердих побутових відходів.

fotoДля розширеного охоплення організованого збирання та вивезення твердих побутових відходів, у кінці 2015 року Турківська районна державна адміністрація подала запит на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього середовища на закупівлю транспортного засобу для вивезення твердих побутових відходів в сумі 1200,0тис.грн.

Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 15 червня 2016 р. №395/0/5-16 «Про розподіл субвенції з обласного бюджету на природоохоронні заходи» виділено кошти в сумі 1200,0тис.грн. Турківській районній державній адміністрації на закупівлю транспортного засобу для вивезення твердих побутових відходів.

Розпорядженням голови Турківської районної державної адміністрації від 29 липня 2016 року №181, дані кошти передано Турківській міській раді, за які закуплено транспортний засіб для вивезення твердих побутових відходів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*