В районі відзначили День незалежності України

 В рамках відзначення Дня незалежності України у районі була проведена ціла низка заходів:24 серпня Турківщина відзначила 23-річницю Незалежності України. В цей день в м.Турці проведено молебінь до Матері Божої, що відбувся в церкві святих Петра і Павла, який відслужили священнослужителі різних конфесій.   Урочистості з нагоди головного національного свята усіх учасників  привітав  голова районної державної адміністрації Василь Гакавчин, міський голова м.Турка Юрій Касюхнич та голова громадської організації «Майдан Турківщини» Геннадій Когут.

У своєму виступі голова райдержадміністрації зазначив: «За 23 роки ми  здійснили багато  економічних перетворень, створили практично заново державні інститути, запровадили нові правила і стандарти життя.  Хоча у нашому спільному українському домі    є що виправляти і  вдосконалювати. Роки Незалежності стали випробовуванням для українців.

Зізнаємось, що ми не завжди з честю витримували тестування на політичну толерантність, на терпіння, на взаємоповагу, а іноді – й на здоровий глузд. Ми не зуміли вповні скористатися великим Божим даром  – нашими щедрими природними багатствами.   Але я впевнений в тому, що нашому суспільству вистачить патріотизму, сили та наснаги розвинути та з гідністю використати  всі потенційні можливості нашої країни.  Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян сумлінною працею зміцнити свою Вітчизну і тим самим забезпечити собі гідне життя».

Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника  Тараса Шевченка, Божої Матері,  пам’ятника Степану Бандері та пам’ятній дошці Романа Сеника, який загинув на Майдані.

Також  була організована тематична ілюстрована  журнально-книжкова виставка, присвячена історії українського державотворення, становлення та утвердження державних символів України.

24 серпня у всіх церквах міста та району були проведені молитовні заходи за Україну та український народ за участі представників влади та місцевого самоврядування.

У бібліотеках центральної бібліотечної системи були оформлені ілюстровані виставки та журнально-книжкові виставки, експозиції, виставки фотодокументів «Україні бути», «В суверенній Україні», «Слава нині і повік», що ілюструють процес здобуття Україною незалежності. Було оформлено стенди української державної символіки під назвою «Краса і велич символів держави», проведені години історичної правди, інформаційні години, тематичні бесіди, засідання за круглим столом, присвячені Дню Незалежності України.

                                        

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*