В районі відбувся фінал кубка з футболу «Кубок Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО»

ug5ofba4oyeУ неділю, 8 травня, на міському стадіоні в м.Турка, за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Лабецького відбувся фінал кубка з футболу «Кубок Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО».

Відбулося офіційне відкриття з підняттям прапора та виконання Гімну України. Вступне слово мав голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький.

«Вже третій рік ми організовуємо даний Кубок, а ідея зародилася в мене, коли я лежав в госпіталі після поранення на Майдані. Тоді дав собі слово всіляко підтримувати пам’ять про Героїв Небесної Сотні «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» – девіз турніру» – зазначив Олександр Лабецький.

Опісля виступив сотник 29-ї сотні Майдану, учасник АТО Іван Круц.

«Закликаю усіх бути гідними, моральними, патріотами своєї Батьківщини. Важливо, щоб і діти наслідуючи старших хлопців покинули алкоголь, сигарети, наркотики й почали займатись спортом. Нам тим, хто воює на сході України дуже хочеться, щоб на місцях робилися добрі справи і цей Кубок є важливою і доброю справою для виховання молоді!»- зазначив Іван Круц.

Після виступів всі учасники змагань та й всі глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героям.

У фіналі турніру “Кубок пам’яті Героїв” зійшлися команди з Верхньої Яблуньки та Явори – одні з найкращих команд районного футболу. Тож і гра очікувалася цікавою та багатою на гольові моменти.

Почесний спортивний трофей завоювали футболісти с. Верхня Яблунька. У фінальному матчі вони в основний час зіграли внічию з командою села Явора, а влучнішими були в пробитті серії пенальті.

На полі з перших хвилин точилася боротьба на кожному клаптику, гравці обидвох команд більше часу проводили в жорсткій боротьбі за м’яч без натяку на вишукані комбінації. Важко було побачити атаку котроїсь із команд, в котрій було б зроблено більше трьох точних передач. Тож, як годиться для фіналу, команди добряче вимучили одна одну в першому таймі, а в другому почали, нарешті, забивати. Першими це зробили верхньояблунські футболісти. Олег Лутчак змусив суперників розпочати гру з центру поля. По такій грі, без моментів біля воріт, здавалося, що команда Явори не має шансів відігратись. Тому дуже вчасним і важливим став влучний удар Івана Ковача. 1-1.

Вирівнявся рахунок – вирівнялась і гра. Команди не надто ризикували і перевели гру в додатковий час. Тож все вирішувалось в серії пенальті. Гравці Верхньої Яблуньки своїх шансів не втрачали та пробивали без варіантів для голкіпера Явори.

Отже, в підсумку: в турнірі, котрий було зорганізовано за підтримки голови Турківської райдержадміністрації Олександра Лабецького, перемогу здобула команда з Верхньої Яблуньки. Команда Явори – за крок до тріумфу.

Завдяки щедрій підтримці меценатів , зокрема: вихідців із Турківщини Олега Шуптаря (с.Риків) та Василя Ільницького (с.В.Гусине) команди були нагороджені цінними призами.

Команди з с. В.Висоцьке та с.Вовче , що вийшли до фінального етапу турніру – нагороджені грамотами та футбольними м’ячами. Команда-фіналіст турніру – нагороджена грамотою, медалями за участь в фіналі, футбольним м’ячем та комплектом футбольної форми. Команда с.В,Яблунька, що перемогла в турнірі – здобула Кубок та нагороджена грамотами, медалями, футбольним м’ячем та комплектом футбольної форми.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*