В районі відбулися поєдинки чемпіонату з футболу попереднього етапу

загруженное (10)В неділю, 11 січня відбулися поєдинки чемпіонату з футболу попереднього етапу. На жаль, команда с.Лімна Турківського району, в останній момент не зуміла прибути на турнір і в одній з чотирьох груп відбувся лише один поєдинок.

За підсумками ігрового дня до наступного етапу чемпіонату пройшли 8 команд.

 

 

Група А

Бориня 10-8 Явора

Бориня: Іванік Б., Волобуєв В., Рик С., Антонов Ю., Ісайчик І.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я.

Голи: Волобуєв В. (2), Рик С. (5), Антонов Ю. (2), Ісайчик І. (1) – Швець М. (1), Матляк М. (1), Ковач І. (3), Сокирко В. (3)

Явора 3-0 Лімна (т/п)

Бориня 3-0 Лімна (т/п)

Турнірна таблиця

В Н П РМ О
Бориня 2 0 0 13-8 6
Явора 1 0 1 11-10 3
Лімна 0 0 2 0-6 0

 

 

 

Група B

Н.Висоцьке 10-8 В.Яблунька

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

В.Яблунька: Шийка Ю., Кльоб І., Шукост К., Кріль М., Германович М.

Голи: Блистів М. (5), Михайлечко В. (1), Іжик В. (1), Дяків Р. (2), Негір В. (1) – Шукост К. (2), Германович М. (3), Кльоб І. (1), Кріль М. (2)

В.Яблунька 8-1 Шум’яч

В.Яблунька: Шийка Ю., Кльоб І., Шукост К., Кріль М., Германович М.

Шум”яч: Бойко І., Годованець Р., Нанівський А., Синичич С., Доротич Р., Паращич, Кішкін А.

Голи: Германович М. (4), Кріль М. (2), Кльоб І. (2) – Синичич С. (1)

Н.Висоцьке 14-4 Шум’яч

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Шум”яч: Бойко І., Годованець Р., Нанівський А., Синичич С., Доротич Р., Паращич, Кішкін А.

Голи: Блистів М. (3), Дяків Р. (6), Негір В. (4), Нанівський А. (а/г) – Кішкін А. (2), Бойко І. (1), Годованець Р. (1)

Турнірна таблиця:

  В Н П РМ  О 
Н.Висоцьке  0 24-12 
В.Яблунька  16-9 
Шум”яч 0 0 2 5-22 0

 

 

 

 

Група С

В.Висоцьке 5-6 Присліп

В.Висоцьке: Стефаник М., Височанський, Матляк М., Пилипів, Сич І., Стегура, Кузан Н.

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Голи: Сич І. (3), Семець Ю. (а/г), Стефаник М. (1) – Бренько І. (2), Бузуляк Ю. (3), Семець І. (1)

Присліп 7-5 Вовче

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Вовче: Мотиль М., Пшенецький Б., Дубіль Я., Назар Р., Вовчанський М.

Голи: Бренько І. (2), Семець І. (2), Коренєв І. (1), Бузуляк Ю. (2) – Дубіль Я. (1), Пшенецький Б. (3), Бренько І. (а/г)

В.Висоцьке 5-6 Вовче

В.Висоцьке: Стефаник М., Височанський, Матляк М., Пилипів, Сич І., Стегура, Кузан Н.

Вовче: Мотиль М., Пшенецький Б., Дубіль Я., Назар Р., Вовчанський М.

Голи: Сич І. (2), Матляк М. (3) – Дубіль Я. (2), Вовчанський М. (1), Пшенецький Б. (3)

Турнірна таблиця:

  В  Н  П  РМ  О 
Присліп  2 13-10 
Вовче  11-12 
В.Висоцьке 0 0 2 10-12 0

 

 

 

Група D

Турка 13-0 В.Турів

Турка: Кузьмак Р., Федько М., Шалабавка М., Бабич О., Ільницький М., Ільницький О.

В.Турів: Копитчак Ю.П., Копитчак Ю.Ю., Копитчак А., Вархоль М., Дорош Ф., Щомак М., Рачкович І.

Голи: Федько М. (3), Шалабавка М. (2), Бабич О. (4), Ільницький М. (3), Ільницький О. (1)

В.Турів 3-3 Ластівка

В.Турів: Копитчак Ю.П., Копитчак Ю.Ю., Копитчак А., Вархоль М., Дорош Ф., Щомак М., Рачкович І.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Щомак М. (1), Дорош Ф. (1), Копитчак А. (1) – Маличкович В. (1), Нагірнич В. (1), Копитчак Ю.Ю. (а/г)

Турка 12-2 Ластівка

Турка: Кузьмак Р., Федько М., Шалабавка М., Бабич О., Ільницький М., Ільницький О.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Федько М. (4), Бабич О. (2), Ільницький М. (5), Шалабавка М. (1) – Кушнір В. (1), Керелюс Ю. (1)

Турнірна таблиця:

  В  Н  П  РМ  О 
Турка  25-2 
Ластівка  5-15 
В.Турів 0 1 1 3-16 1

 

 

  

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*