В районі відбулося засідання районної федерації футболу

images13 травня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв участь в засіданні районної федерації футболу, де були присутні всі представники сільських команд. На засіданні обговорено питання районного чемпіонату. Вирішено розпочати районний чемпіонат з 22 травня 2016 року. Також на засіданні обрано членів виконкому федерації, яким делеговано повноваження обрати нового голову федерації футболу. Дискусія точилася довкола чужих гравців(тобто за меж району та сільської ради). Але досягнуто компромісу і кожна футбольна команда має змогу в заявці подати 2-х футболістів за межі району і 2-х за меж сільської ради. Тобто дозволяється максимум 4-и «легіонера».

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький наголосив на необхідності дотримуватися порядку та дисципліни. У випадку порушення порядку на футбольному полі суворо карати команду порушника. Дано доручення, щоб на кожному матчі були присутні медичні працівники.

Наостанок Олександр Миронович побажав всім в подальшому успіху і перемоги найсильнішим.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*