В районі відбулася Великодня виставка бойківської писанки

DSC_0464З 3 по 4 травня 2016 року в приміщенні культурного центру «Україна» відбулася Великодня виставка бойківської писанки, Великодніх композицій, пасхальних рушників, дитячого малюнку «Великдень очима дітей». У виставці взяли участь 36 народних домів району, 16 бібліотек-філіалів та народний музей «Бойківщина». Всього прийняло участь близько 80 учасників, які представили на виставку до 400 робіт.В рамках Великодньої виставки було проведено фестиваль бойківської писанки під керівництвом Галини Дем’ян, в ході фестивалю було проведено майстер-клас  написання бойківської писанки.

DSC_0451

DSC_0450Під час проведення виставкових заходів проходив святковий концерт «Котилася писанка» за участю дитячих колективів міста та народних домів сіл Н.Яблунька, Сянки та смт.Бориня .

Слід відзначити такі роботи, що були представлені на Великодній виставці, як Олександри Цуняк з м.Турки, Катерини Ціко із с.Либохора, а також великодні композиції –Щура Михайла та Теодозії Ціко із с.Либохора, Стефанії Коцур з с.М.Волосянка, Галини Нискогуз із смт.Бориня та інші.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*