В районі відбулася нарада директорів шкіл

DSCN5169В Турківській ЗОШ №1 відбулася нарада директорів шкіл Турківського району, на якій були присутні керівники загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

У роботі наради взяв участь голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький, який представив директорам шкіл нового начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталію Гошівську.

Олександр Миронович у своєму виступі наголосив, що в часи, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

Національно-патріотичне виховання дітей повинно здійснюватися на прикладах реального героїзму. Ті люди, які зараз захищають нашу державу є прикладом мужності, відваги та героїзму, на якому повинна виховуватись сучасна молодь.   Діти повинні знати цих людей в обличчя і чути правду про те, що відбувається з перших уст.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська оголосила план проведення наради. Обговорено ряд проблемних питань, які виникли під час наради, зокрема, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності підключення шкіл району до інтернет-звя’зку.

Керівники навчальних закладів зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, до спеціалістів районної освітянської ланки і отримали на них  вичерпні відповіді. Підсумки наради підвела начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*