В районі тривають комплексні заходи щодо посилення контролю за збереженням лісових ресурсів, недопущення їх розкрадання та незаконного використання

В районі тривають комплексні заходи щодо посилення контролю за збереженням лісових ресурсів, недопущення їх розкрадання та незаконного використання.

Так,сьогодні, 28 січня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка відбулося засідання комісії з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів на території району. В комісії взяли участь керівники лісогосподарських підприємств району, правоохоронних органів та силових структур. Основне із питань наради було збереження лісових ресурсів, недопущення розкрадання і незаконного використання лісів на території району. На засіданні обговорено актуальні питання щодо введення кожного лісопильного об’єкту в експлуатацію згідно з чинним законодавством, де повинно вестися книга надходження та обліку лісопродукції. Крім того, дотримуватися норм щодо реєстрації працівників, дозволів на експлуатацію обладнання, пожежної та екологічної безпеки.

По закінченню наради голова райдержадміністрації Віталій Бабяк зазначив, що легалізація пилорам дозволить забезпечити раціональне використання лісових ресурсів району, попередить незаконне використання деревини, забезпечить безпечні умови праці працівників деревообробної галузі та дозволить поповнити місцевий та державний бюджети.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*