В районі провели захід, приурочений Дню батька

CAM01390У Турківському районі вперше провели родинний  захід, приурочений  Всесвітньому дню батька.  В даному заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Стебівка, директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Микола Гут.

На свято завітали  батьки одинаки,  які виховують 2-3 дитини, люди, які потрапили в складні життєві обставини, але не впали духом, а   сумлінно працюють та стають на ноги.

У своєму вступному слові-вітанні, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило зосередив увагу на ролі батька у сім’ї,  адже традиційно,  в Україні батько був главою сім’ї, надійною опорою для жінки, виховував дітей, був прикладом для них.

Впродовж свята, кожен, хто бажав розповідав про свою долю та про основні  родинні пріоритети.

Батькам в усьому допомагають діти, яких вони виховують працьовитими і відповідальними.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації розповіла про положення законодавства, що стосуються сімейних відносин. А також зауважила, що жоден закон не наведе лад у родині, якщо самі батьки не будуть про це дбати. До слова були запрошені й представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  які поінформували про те, як допомогти людям, якщо хтось з рідних став жертвою торгівлі людьми. Також начальник управління соціального захисту розповів щодо соціальних виплат.

Окрім спілкування, обміну інформацією, знаннями, досвідом, кращих батьків відзначено подяками.

Приватний підприємець Ігор Леньо надав спонсорську допомогу у вигляді солодощів.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*