В районі проведено урочистості до Дня Конституції

???????????????????????????????Сьогодні, 24 червня, в культурному центрі «Україна» проведено урочистості та святковий концерт, присвячені Дню Конституції України, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителі Турківщини. Зі святом присутніх на заході привітав голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький “Потрібно повсякчас пам’ятати, що держава – це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки та  поважатиме   букву  і дух Конституції.”- наголосив у своєму виступі очільник району.

Також звернулися до настоятелів храмів  відслужити 26 червня Молитви за Україну, а на будівлях вивісити Державні прапори.

У закладах культури будуть розгорнуті тематичні виставки, готуються просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на виховання правової культури, висвітлення історії становлення конституційного права, а також заходи, спрямовані на виховання у громадян поваги до державних символів України.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*