В районі проведено толоку по очищенню берегів річки Стрий біля Явірської ГЕС

???????????????????????????????8 квітня, за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Лабецького в Турківському районі проведено толоку по очищенню берегів річки Стрий біля Явірської ГЕС. У даному заході взяли участь структурні підрозділи райдержадміністрації та працівники організацій та установ району. Проведено санітарну очистку лівого берега річки Стрий в районі водосховища Явірської ГЕС та джерела води біля каплички в с.Явора на території Явірської сільської ради.???????????????????????????????

“Кожен має змогу стати корисним для суспільства і природи та організовувати невеличкі акції за місцем проживання, – зазначив Олександр Лабецький. – Зокрема у власному дворику, на вулиці, біля під’їзду будинку влаштувати прибирання території чи висадження квітів, кущів та дерев. А також розповісти дітям про необхідність підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до зелених зон у населених пунктах”.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*