В районі проведено семінар щодо державної підтримки енергозберігаючих заходів у 2015 році та умов кредитування банками заходів для придбання енергоефективного обладнання та матеріалів

???????????????????????????????Сьогодні, 30 вересня, в актовому залі Турківської районної ради за участі голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького та першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового відбувся семінар щодо державної підтримки енергозберігаючих заходів у 2015 році  та умов  кредитування банками заходів для придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Метою заходу є популяризація програми з утеплення (Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки). У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк» та представники компаній: “ХЕНКЕЛЬ”, “ЕПІЦЕНТР”.

Представники банківських установ розповідали про умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері. У свою чергу фахівці компаній інформували про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення.

«В залежності від запроваджених заходів українські родини можуть вдвічі зменшити рахунки, зокрема на опалення. Фінансова доступність енергоефективності в поєднанні із новою системою адресних субсидій є ключовим фактором реформи сфери енергетики. Замість штучного заниження тарифів для населення та непрозорої компенсації підприємствам-монополістам держава спрямовує кошти на стимулювання енергоефективних заходів та адресну допомогу малозабезпеченим», – наголосив Дмитро Луговий, перший заступник голови райдержадміністрації, завершуючи презентацію.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*