В районах Львівщини тривають зустрічі з волонтерами та учасниками АТО

За дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки здійснюються виїзди керівництва облдержадміністрації в райони та міста області для участі в зустрічах з  демобілізованими учасниками АТО, а також волонтерськими, громадськими організаціями, благодійними фондами, що надають допомогу учасникам АТО.     

Про повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.

За його словами, уже здійснено 6 виїздів: у місто Борислав, Трускавець, Моршин, Стрий, Дрогобич, а також Стрийський та  Дрогобицький райони.

“Основною метою зустрічей є розгляд актуальних проблем учасників АТО, посилення співпраці з громадськими об’єднаннями, консолідація зусиль влади та громадськості щодо покращення вирішення наявних соціальних проблем учасників АТО”, – розповів Василь Мартиняк.

Директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА  також зазначив, що продовжується оперативне сприяння щодо вирішення актуальних проблем демобілізованих учасників АТО.

Нагадаємо, що у суботу, 12 грудня, за ініціативи  Олега Синютки відбудеться обласна конференція громадських об’єднань учасників АТО та волонтерських організації Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*