В приміщенні актового залу Турківської загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІ ст. відбулася нарада голів ПК

Фото-018008 жовтня  в приміщенні актового залу Турківської загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІ ст. відбулася нарада голів ПК. На порядку денному заслуховувалися такі питання, а саме:

1.Привітання з Днем вчителя.

2.Обговорення законопроекту, розробленого Міністерством фінансів України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» та роль Профспілки працівників освіти і науки України у захисті прав та інтересів членів профспілки.

3. Постанова по даному законопроекту.

4.Зустріч із кандидатом у депутати Верховної ради на позачергові вибори 26.10.2014р. по одномандатному Старосамбірському окрузі .

5.Ознайомлення із змістом угоди.

6.Підписання угоди з одним із кандидатів.

7. Різне׃І. Поїздка, в м. Борислав, церква св. Анни.

ІІ. Пільги

ІІІ. Подарунки до св. Миколая

IV Графік проведення звітно-виборчих зборів у первинних організаціях. (з 20січня по 20лютого 2015 року).

Вирішили׃

1. Одноголосно визнати запропонований законопроект Міністерством фінансів України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» антиукраїнським, антисоціальним, направленим на знищення школи, українського села,  та таким, який  дискримінує вчителів, порушує права працівників освіти і науки України, збурює педагогічну громадськість та провокує на проведення протестів, страйків, які не послужать стабільності політичної та економічної ситуації в Україні.

2.Підтримати протест ЦК Профспілки щодо прийняття антисоціального закону.

3.Звернутися із листами-протестами щодо недопущення прийняття запропонованого Міністерством фінансів України законопроекту «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні» до:

– Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України, народних депутатів України від  Львівської області, Голови Комітету Верховної Ради України Л.М. Гриневич та Федерації Профспілок України – міським, районним і первинним вищих навчальних закладів;

– Львівської обласної організації Профспілки – рішення первинних профспілкових організацій загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

4. Звернутися з листом до Міністерства освіти про зарахування вихованців НВК (дітей дошкільного віку) до загальної кількості учнівського колективу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*