В процесі реформи виростуть і “пенсійні надбавки”

Проект пенсійної реформи передбачає підвищення з 1 жовтня розмір мінімальної пенсії і, як наслідок, будуть перераховані прив’язані до неї надбавки.

“З 1 жовтня буде підвищено і мінімальна пенсія, що є базою для обчислення, зокрема, для мінімальних розмірів пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тому вже з жовтня будуть перераховані пенсії, надбавки, підвищення, прив’язані до показника мінімальної пенсії”, – зазначив глава уряду.

Гройсман також розповів, що в разі підтримки реформи парламентом з 1 жовтня будуть осучаснені так звані “заморожені” пенсії, які не переглядалися за п’ять років.

За словами Прем’єр-міністра, реформа дасть можливість підвищити пенсії для 9 мільйонів пенсіонерів, а далі пенсії будуть переглядатися автоматично.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*