В оперному театрі вручили 50 ювілейних відзнак до 75-ліття створення УПА

Сьогодні, 14 жовтня, у світле свято Покрови Пресвятої Богородиці у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулось урочисте вручення почесних ювілейних відзнак з нагоди 75-річчя створення Української Повстанської армії.

Відтак, за вагомі особисті заслуги у національно-визвольній боротьбі, відданість ідеалам незалежності української держави, багаторічну плідну громадську діяльність та з нагоди 75-річчя створення Української Повстанської армії почесними ювілейними відзнаками нагородили 50 борців за незалежність української держави.

“Сьогоднішній день є вкрай важливий для всіх нас. Ми пам’ятаємо про тих Героїв, які  ціною свого життя відстоювали і відстоюють нашу незалежність. Це є наш свідомий вибір. Ми розуміємо, що захищаємо не лише територію, але й цінності. Цінності вільного розвитку, демократії, європейського вибору. На превеликий жаль, на них зазіхнув агресор. Але правда і Господь з нами, тому ми обов’язково переможемо”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Нагороди вручали перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, голова координаційної ради з вшанування  лицарів ОУН-УПА  Микола Посівнич.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*