В ОДА підготували бюлетень «Екологія Львівщини – 2013»

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготував еколого – просвітницький бюлетень «Екологія Львівщини – 2013».

Дане видання підготовлене для широкого кола громадськості, небайдужої до екологічних проблем Львівщини. Так, фахівці у бюлетені можуть знайти інформацію про динаміку змін екологічної ситуації нашої області, студенти – матеріал, який сприятиме розвиткові їх екологічної свідомості. Зацікавлені мешканці матимуть можливість познайомитись зі станом повітря, яким дихаємо, і води, у якій купаємося, з природною спадщиною Львівщини і не тільки.

Бюлетень «Екологія Львівщини – 2013» поєднує матеріали Регіональної доповіді про стан навколишнього природного середовища в Львівській області за 2013 рік та Екологічного паспорту, в яких відображена об’єктивна аналітична інформація про екологічний стан області.

З електронною версією бюлетеня «Екологія Львівщини – 2013»  можна ознайомитися на ВЕБ-сторінці департаменту за адресою:

http://www.ekologia.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=section&id=6&Itemid=36

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*