В ОДА підбили підсумки відзначення у 2013 році на Львівщині Року Івана Боберського

1news«Цей рік для спортивної громадськості Львівщини став особливим, оскільки 2013 рік було проголошено Роком видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського» – сказав 12 грудня, під час підсумкового засідання оргкомітету, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Андрій Мадзяновський.

Нагадаємо, з нагоди 140-ї річниці було створено, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА обласний оргкомітет та затверджено заходи з підготовки та проведення на Львівщині Року І. Боберського.

Загалом під час підсумкового засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2013 році на Львівщині Року І. Боберського резюмували проведені заходи за обласним планом, в організаціях фізкультурно-спортивних товариств, у навчальних та культурних закладах Львівщини. Також під час засідання прозвітували про виготовлення та встановлення соціальної реклами, документального фільму про І. Боберського тощо.

«До відзначення Року І.Боберського було залучено широке коло громадськості, освітніх та наукових закладів Львівщини, істориків та представників ЗМІ області, а також практично усі фізкультурно-спортивні організації й установи. Широко відзначався цей ювілей у всіх районах та містах обласного значення Львівщини. Загалом в області відбулось понад 500 спортивних, освітньо-мистецьких та масових заходів», – повідомила заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Окрім того, під час засідання заступник голови – керівник апарату від імені голови ОДА подякував усім, хто долучився до підготовки та проведення Року І.Боберського.

Найактивніших організаторів та виконавців обласних заходів Андрій Мадзяновський нагородив Почесними грамотами облдержадміністрації та Дипломами управління молоді та спорту ЛОДА.

«Щиро дякую усім членам організаційного комітету, активним діячам та організаторам на місцях й закликаю усіх долучитись до того, аби славне ім’я нашого земляка продовжували вшановувати в області», – відзначив А. Мадзяновський та побажав й надалі наполегливо працювати й бути гідним прикладом для інших.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*