В ОДА обговорили стан введення в експлуатацію об’єктів житлового будівництва

DSC_0736Сьогодні, 16 жовтня, під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулася нарада щодо введення об’єктів житлового будівництва в експлуатацію за участю забудовників та керівників відповідних структурних підрозділів ОДА.

Під час наради заслухали проблемні питання забудовників щодо введення в експлуатацію об’єктів житлового будівництва та обговорили їхні пропозиції. Також розглянули стан введення в експлуатацію у 2013 році багатоквартирних житлових будинків.

Сергій Василенко запевнив у готовності облдержадміністрації сприяти забудовникам. «Ми зацікавлені в тому, аби допомогти і забудовникам, і людям, які потребують житла. Нам необхідно знати, що потрібно для того, аби об’єкти житлового будівництва вчасно вводились в експлуатацію», – зазначив заступник голови ОДА та закликав учасників наради до конструктивного діалогу.

Окрім цього Сергій Василенко наголосив на важливості введення об’єктів житлового будівництва в експлуатацію згідно вимог до кінця поточного року.

Також забудовникам необхідно завершити усі роботи на об’єктах з високим ступенем будівельної готовності та подати Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області акти чи декларації про готовність об’єктів до експлуатації до кінця 2013 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*