В ОДА обговорили питання створення та ведення містобудівного кадастру в області

412_119 грудня у Львівській облдержадміністрації під керівництвом в.о. заступника голови Володимира Губицького відбулася нарада щодо проблемних питань створення та ведення містобудівного кадастру у Львівській області.

«В нас на сьогодні є три найважливіші питання. Зокрема, це чисельність та структура уповноважених органів містобудування та архітектури у районних державних адміністраціях та містах обласного значення. Також нам потрібно матеріально-технічне та програмне забезпечення служби містобудівного кадастру», – наголосив В. Губицький.

В.о. заступника керівника області за результатами наради дав доручення до 30 грудня 2013 року створити в всіх районах області відділи архітектури та містобудування, а також в кожному відділі передбачити робочу одиницю, яка займатиметься містобудівним кадастром.

Довідка:

Містобудівний кадастр – державна система зберігання і використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів будівельних норм, державних стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві, формування галузевої складової державних геоінформаційних ресурсів.

Містобудівний кадастр ведеться уповноваженими органами містобудування  та архітектури, у складі яких створюються служби  містобудівного кадастру.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*