Заступник голови РДА Оксана Манюх провела засідання координаційної ради з питань дітей

19 грудня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Манюх відбулося засідання координаційної ради з питань дітей.

Під час засідання обговорювались  наступні питання:

1. Про ефективність роботи фахівців із  соціальної роботи  щодо забезпечення реалізації державної соціальної політики захисту і збереження законних прав, свобод і інтересів дітей та сімей.

2. Стан злочинності серед дітей та підлітків у Турківському районі Львівської області за підсумками 11 місяців 2013 року.

3. Про залучення дітей пільгових категорій до занять з фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя у спортивних гуртках та секціях ДЮСШ «Юність» та «Бескид».

4. Про роботу сектору з профілактики служби у справах дітей за 2013 рік.

Під час засідання  Ліля Ковальчук доповіла про те, що протягом 11 місяців 2013 року в провадженні слідчих Турківського РВ перебували 4 кримінальні провадження про злочини вчинені неповнолітніми. Вони перебувають на профілактичному обліку КМСД  Турківського РВ, з ними проводяться профілактичні бесіди, а також їх перевіряється за місцем проживання та навчання. Також було складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення на неповнолітніх. Спільно з працівниками СуСД та РЦСССДМ відвідувалися неблагополучні сім’ї, проводилися нічні рейди з метою виявлення реалізації спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. За 11 місяців 2013 року було складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення на дорослих осіб, які реалізували спиртні напої та тютюнові вироби неповнолітнім. Також було складено 11 протоколів про адміністративне правопорушення на батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків та 9 протоколів за насильство в сім’ї.

Про роботу сектору з профілактики служби у справах дітей за 2013 рік Надія Сливар доповіла, що на початку 2013 року на обліку у службі у справах дітей знаходилося 14 сімей, в яких проживає 48 дітей. Станом на 01.12.2013 року знаходиться 13 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких проживає 37 дітей. Було скеровано 6 листів в Турківський РВ ГУ МВСУ у Львівській області щодо притягнення 9 батьків до адміністративної відповідальності. Притягнуто 5 батьків. Протягом року спеціалісти служби брали участь у 32 судових засіданнях з різних питань, де розглядалося 16 справ. Цього року  позбавлено 7 батьків їхніх батьківських прав. Станом на 01.12.2013 року проведено 58 спільних рейдів « Вокзал»,   «Діти Вулиці», в яких не виявлено безпритульних та бездоглядних дітей, та дітей, які займаються бродяжництвом, жебракуванням. Було обстежено вокзали, автобусні станції, кафе, заклади торгівлі. Також проведено 57 обстежень кризових сімей, про що складені відповідні акти. Сектором з профілактики служби у справах дітей, спеціалістами РЦСССДМ здійснюється контроль за станом дотримання чинного законодавства про працю неповнолітніх осіб. Щоквартально  проводиться    обстеження  підприємств, установ та організацій різних форм власності та встановлено, що на охоплених обстеженнями підприємствах, установ та організаціях неповнолітні не працюють.

Спеціалістами служби у справах дітей спільно з спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено перевірку стану виховної роботи у 18  загальноосвітніх школах району, складено відповідні акти. Зауваження були дані дирекціям шкіл в основному рекомендаційного характеру. Порушень при перевірці не виявлено. Проведено 10 рейдів суб’єктів підприємницької діяльності по виявленню неповнолітніх, які розпивають спиртні напої. Порушень не виявлено, складено відповідні акти. Станом на 01.12.2013 р. службою у справах дітей проведено 3 засідання Координаційної ради з питань дітей.

«В рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича ми з вами разом зобов’язані щоденно докладати всі зусилля для забезпечення соціального захисту прав дітей, яким випала така нелегка доля в житті, – підсумувала на засіданні комісії Оксана Манюх. – Забезпечити можливість та сприятливі умови для вільного і повноцінного розвитку дітей, якнайкраще захищати інтереси і потреби дитини – ось головний пріоритет сьогоднішньої владної команди щодо захисту прав дитини».

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*