В ОДА обговорили питання будівництва тренувального комплексу до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

124 грудня в.о. заступника голови облдержадміністрації  Володимир  Губицький   провів нараду з питань проектування та будівництва інженерних мереж до тренувального комплексу з підготовки національної збірної команди, який буде побудовано  у Сколівському районі Львівської області до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

На нараді обговорено питання щодо визначення замовника робіт, підготовки технічних умов,  розрахунки вартості, джерел та обсягів фінансування робіт.

«В нас є об’єкт і ми повинні забезпечити нормальну та правильну роботу в найкоротші терміни. Найважливішими питаннями на сьогодні для нас є питання проектування інженерних мереж та питання під’їзної дороги», – зазначив в.о. заступника керівника області.

За результатами наради В. Губицький  дав  доручення до 15 січня розробити схеми під’їзду та зробити відповідні розрахунки з інженерного забезпечення проектованого об’єкту.

Нагадаємо, що, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.12.2013, для будівництва об’єкта «Тренувальний комплекс з підготовки національної збірної команди у Сколівському районі Львівської області»  замовнику будівництва – державному підприємству «Льодові арени» передано у постійне користування земельну ділянку площею 1,5 гектара.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*