В області змінять склад комітету доступності людей з особливими потребами до інфраструктури

У Львівській області затвердять новий склад комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення. Відповідний проект розпорядження голови облдержадміністраціїоприлюднений на офіційному сайті ОДА.

Зокрема, до складу комітету увійде 21 особа, серед яких керівництво області, профільних структурних підрозділів ОДА, установ та громадських організацій.

Зазначимо, що 13 травня в ОДА відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки та керівників структурних підрозділів з представниками громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю.

Під час зустрічі обговорювали питання виконання на місцевому рівні норм законодавства щодо захисту прав і законних інтересів людей з інвалідністю та вирішили поетапно здійснювати заходи щодо покращення якості їх життя. Зокрема йшлося й про роботу Комітетів доступності в районах області.

Також піднімали питання працевлаштування людей з інвалідністю та активізації роботи підприємств УТОСу і УТОГу.

Наголошуємо, що в області сьогодні налічується 183,5 тис людей з інвалідністю, що складає більш ніж 7% від загальної кількості населення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*