В області змінено межі виборчих дільниць

Центральна виборча комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, на Львівщині зміни внесено в семи районах області, чотирьох містах обласного значення і трьох районах м. Львова.

Так, змінено межі окремих виборчих дільниць у Жидачівському (м. Ходорів), Миколаївському (с. Держів, с. Острів), Мостиському (м. Судова Вишня, с. Ніговичі, с. Костильники, с. Поповичі, с. Солтиси), Пустомитівському (с. Оброшине, смт Щирець, с. Солонка), Старосамбірському (м. Хирів), Стрийському (с. Дуліби), Яворівському районах (смт Івано-Франкове), містах Бориславі, Новому Роздолі, Самборі, Стрию, Залізничному, Сихівському і Франківському районах м. Львова.

«Зміни меж виборчих дільниць пов’язані із введенням в експлуатацію нових житлових будинків», – пояснює Федір Алєйніков.

Також змінено й адреси приміщень для голосування та адреси приміщень дільничних виборчих комісій – у селах Тейсарів, Пчани, Вільхівці Жидачівського району і селі Чижиків Пустомитівського району.

Окрім того, у Мостиському районі через недоцільність існування двох виборчих дільниць та можливість віднесення виборців до суміжних виборчих дільниць ліквідовано виборчі дільниці № 460828 і 460829. На обох цих дільницях нараховувалось 148 виборців.

Додамо, що торік на Львівщині окрім позачергових виборів Президента України і позачергових виборів народних депутатів України відбулося 10 позачергових виборів сільських голів, 5 проміжних виборів депутатів сільських рад, а також проміжні вибори депутата районної ради, позачергові вибори селищного голови і проміжні вибори депутата селищної ради. Загалом в Україні у минулому році відбулося 680 виборів. Майже половину з цієї кількості склали вибори сільських голів – 335.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*