В області здійснюють нормативно-грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення

У жовтні на розгляді райрад перебувало 68 технічних документацій для затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту). Загальна площа земельних ділянок на які було розроблено технічну документацію з НГО становить 379,87 га.

Загалом, за останній місяць, районними радами затверджено 38 таких документацій, не затверджено 30.

Так, у жовтні, було затверджено нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) на загальну площу 584,997 га. Відповідно, стартовий розмір орендної плати для подальшого продажу цього права оренди на земельних аукціонах, становить 689511,498 грн (або 8% від затвердженої НГО).

Не затверджено районними радами у жовтні 30 техдокументацій, на загальну площу 528,62 га нормативна грошова оцінка земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) використовується також для визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду на земельних торгах. Через це її затвердження є важливою складовою для проведення майбутніх земельних аукціонів з продажу права оренди та відповідно збільшенню надходжень до бюджетів місцевих рад.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*