В області здійснюватимуть постійний моніторинг проїзду автомобільними дорогами у період негоди

У зв’язку із інтенсивними дощовими опадами у Львівській області відбулося підтоплення окремих ділянок автомобільних доріг та штучних споруд, утворення на них селевих потопів і зсувів, що призводило до утруднення руху транспорту.

За оперативною інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, протягом наступних днів на рiчках басейну Днiстра очiкується продовження формування високого дощового паводку з підйомом рiвня води на 0,5 – 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м над рiвнями. Місцями затоплення заплав, с/г угiдь, часткове затоплення об’єктiв прирiчкової iнфраструктури, окремих населених пунктiв. Формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах можливе утворення селевих потокiв.

У зв’язку з цим, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко скерував листа, у якому РДА доручено невідкладно встановити постійний моніторинг за:

– умовами проїзду автомобільними дорогами у період негоди;

– рівнем води у басейнах річок через які проходять дороги.

Особливу увагу приділити об’єктам, пошкоджених повенями та паводками минулих років, а також спорудам, будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт яких не завершено.

Окрім того,  вжити невідкладних заходів з очищення дренажних та водовідних систем, водопропускних труб;

– відпрацьовувати з місцевими комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій заходи реагування на випадки обмеження або тимчасового закриття руху транспорту на підтоплених ділянках автомобільних доріг;

– визначити маршрути об’їзду потенційно небезпечних місць, на яких може припинятись рух транспорту у зв’язку з їх підтопленням.

“Про обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах у своїх регіонах органи РДА повинні оперативно інформувати департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації”, – йдеться у листі.

Також сьогодні у Службі автомобільних доріг Львівської області відбулась нарада щодо ліквідації наслідків негоди на території області та координації дій спрямованих на максимально оперативне реагування у період стихії.

Участь у нараді взяв директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг Олег Береза, дороги Львівщини залишаються проїзними та перебувають під пильним контролем відповідальних структур.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*