В області завершився перший обласний StartupForum для молоді

28-29 жовтня відбувався перший StartupForum Львівщини. Участь у Форумі взяли представники понад 11 районів Львівської області.

На Форумі учасники представили 15 унікальних стартапів, серед яких – проекти про соціальне підприємництво, створення унікальних товарів, ІТ-технологій та багато інших.

Упродовж двох днів молодь працювала над втіленням своєї бізнес-ідеї, проходила тренінг-інтенсив «Успішний бізнес: від ідеї до старту» та вивчала стратегії розвитку бізнесу, представлення аналізу свого бізнесу через модель Canva, трансформацію особистих фінансів у бізнес, фінансову звітність та фінансові потоки майбутніх стартапів.

Форум на 90% складався з практики, відтак, у процесі креативні ідеї молоді переростали в справжній план втілення стартапу вже завтра.

Нагадуємо, що основним завданням форуму є підтримка молодих людей в області та надання максимального обсягу інформації для старту їх бізнесу у населеному пункті.

«Пам‘ятайте – ВСЕ у ваших руках!» – ключова фраза цьогорічного StartupForum Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*