В області завершився курс підготовки для громадян, які бажають усиновити дитину

На Львівщині завершився курс підготовки для громадян, які бажають усиновити дитину. Навчання проводив Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Участь у навчанні взяли 28 осіб, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 №613 «Про внесення змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» з 20.10.2019 громадяни України, які мають намір усиновити дитину, зобов’язані пройти курс підготовки з питань виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

«У разі, коли громадяни України, які бажають усиновити дитину, є її родичами чи вони є опікунами, піклувальниками, прийомними батьками чи батьками-вихователями дитини, таке навчання проходити не обов’язково» – зазначив Володимир Лис.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*