В області завершується виконання програми навчання плаванню дітей з багатодітних сімей

фото-21-300x214На Львівщині успішно завершується виконання Програми з покращення соціального захисту дітей з багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області, зокрема в розділі навчання навикам плавання. Ця програма була затверджена 19 лютого 2008 року рішенням № 471 Львівської обласної ради й ефективно діє упродовж кількох останніх років.

На виконання цього розділу програми у 2013 році було передбачено 300 тис.грн. в кошторисі видатків управління з питань фізичної культури та спорту.

Враховуючи пропозиції структурних підрозділів з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення щодо участі працюючих басейнів та можливу кількість дітей, яких буде охоплено заняттям з навчання плаванню, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 22 квітня 2013 року № 195/0/5-13 «Про виділення коштів», пропорційно кількості дітей яких планувалося залучити до занять плаванням, було надано субвенцію місцевим бюджетам в сумі 201 000 гривень, решту 99 000 тисяч – управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації для реалізації програми у м. Львові.

За передбачені кошти навчено плаванню 1 341 дитину з багатодітних родин у 7 регіонах Львівщини, в т.ч. м. Львові.

На високому організаційному рівні такі заняття вдбулися у басейнах Червонограду, Новояворівська, Сокаля, Буська та басейну «Динамо» у м.Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*