В області затверджено 45 програм соціально-економічного та культурного розвитку

shmygalПро це під час ХХVІ сесії Львівської обласної ради повідомив директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ОДА Денис Шмигаль.

Зокрема він зазначив, що 45 програм соціально-економічного та культурного розвитку затверджені та 3 перебувають у стадії погодження. Станом на 25 жовтня на їх виконання профінансовано 49 млн.грн.

За словами Дениса Шмигаля, в області також діють 7 програм, заходи яких фінансуються за кошти обласного фонду новколишнього середовища, 6 програм, які не враховані у додатку до обласного бюджету і відносяться до категорії функціональних програм галузевих підрозділів ОДА і виконуються у відповідності до затверджених завдань та заходів в межах бюджетних призначень для забезпечення функціонування департаментів. Окрім цього діють 5 програм, в яких не передбачено участь коштів обласного бюджету та 2 програми не потребують фінансування.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*