В області затвердили Комплексу програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян на 2018-2020 роки

Програму надання кредитів затвердили 5 грудня під час сесії депутати Львівської обласної ради. Зокрема йдеться про заходи із підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та забезпечення молоді житлом у Львівській області.

Відтак в межах підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» кредити надають на спорудження житлових будинків, добудову та реконструкцію житлових будинків, спорудження інженерних мереж, придбання незавершеного будівництва та готового житла.

У першочерговому порядку кредит надається: учасникам антитерористичної операції на Сході України, ветеранам війни, індивідуальним забудовникам для завершення раніше розпочатого будівництва, молодим спеціалістам, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях, внутрішньо переміщеним особам, а також мешканці територій, де органи місцевого самоврядування передбачили співфінансування Програми із місцевих бюджетів.

У свою чергу право на отримання кредиту по напрямку забезпечення молоді  житлом, мають сім’ї та одинокі молоді громадяни, які визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

– сім’я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно;

-неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно;

– військовослужбовці і бійці добровольчих батальйонів, які є учасниками антитерористичної операції та члени їх сімей, добровольці, а також учасники бойових дій,

– сім`я, в якій чоловік або дружина є державним службовцем або працівником органу місцевого самоврядування та має стаж роботи не менше 5 років;

– молоді вчені, подружжя, в якому чоловік або дружина є молодим ученим, та неповні сім`ї, в яких мати або батько є молодим ученим, що потребують покращення житлових умов.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*