В області запровадять систему енергомоніторингу у бюджетних установах

До кінця цього року в області запровадять систему моніторингу енергоспоживання в бюджетних закладах. Про це розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА Михайло Мельник у четвер, 14 липня, під час наради голови облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та  головами місцевих рад.

За словами Михайла Мельника, наслідком впровадження моніторингу буде раціональне використання енергетичних ресурсів, а також зменшення витрат на енергоносії.

“Моніторинг впроваджується задля забезпечення комплексного аналізу інформації про рівень споживання усіх видів енергоресурсів, оперативного виявлення перевитрат енергоносіїв, оптимізації режимів енергоспоживання  в бюджетних закладах”, – зазначив Михайло Мельник.

Централізований збір даних здійснюватиметься з допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, доступ до якого буде у кожному бюджетному закладі. В кожній установі також буде призначена відповідальна особа – енергоменеджер.

Щоденний контроль за енерговитратами забезпечить зменшення обсягів споживання енергоресурсів та кошторисних призначень до 7%.

Варто зазначити, що в області є 6 тисяч бюджетних установ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*