В області запрацював центр інноваційних будівельно-реставраційних і деревообробних технологій

4 жовтня, на базі Державного навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище» урочисто відкрили Міжрегіональний навчально-практичний центр інноваційних будівельно-реставраційних і деревообробних технологій.

Директор навчального закладу Катерина Криворучко подякувала присутнім за підтримку та співпрацю у створенні Центру. Директор показала передумови створення Центру, який стане підготовкою фахівців будівельно-реставраційного та деревообробного напрямку європейського рівня і дасть можливість професійно здійснювати реставрацію архітектурних будівель Львова його випускниками.

Головний спеціаліст департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Марія Саврук подякувала за плідну працю всього колективу і відзначила грамотами від Львівської ОДА директора училища Катерину Криворучко і майстра виробничого навчання малярів Василя Литвина.

Юрген Марк Лємбке, керівник проекту GIZ Німецького товариства з технічного співробітництва «Муніципальний розвиток та відновлення старої частини міста Львова», зазначив, що створення такого центру відкриває нові можливості для формування і розвитку професійної компетентності фахівців, дає право підвищити їхню кваліфікацію й конкурентоспроможність на ринку праці та підтвердив готовність підтримувати ініціативи для збереження архітектурних пам’яток нашого міста.

Також, за допомогою презентацій, учні мали можливість порівняти як змінювались інструменти, вироби і технологія виконання столярних робіт.

На завершення викладач спецдисциплін малярної справи Габа Л.В. та майстри виробничого навчання малярів Литвин В.З., Ковальчин М.М. провели майстер-клас «Нанесення венеційської штукатурки» для реставраційно-малярних груп.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*