В області загальна сума боргу з виплати заробітної плати зменшилась на 4 млн. гривень

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Харчук за результатами засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості, що відбулась 18 лютого.

В комісії відзначили позитивну динаміку з погашення зарплатного боргу на ТзОВ Дослідно-механічний завод “Карпати”. На цьому підприємстві сума боргу скоротилася з 1,1 млн. грн. до 0,55 млн. грн.

Також на засіданні обговорили питання щодо державного підприємства «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут». За словами директора підприємства Ігоря Огородника, після отримання фінансової допомоги від “Укроборонпрому” у розмірі 11 млн. грн., підприємство зменшило заборгованість до 1,3 млн. грн.

Члени комісії заслухали й керівників проблемних підприємств, серед яких ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» та ПАТ „Дрогобицький завод автомобільних кранів”.

Як доповів заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Іван Сорока, працівникам ВАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» виплачено у грудні 2014 року 1,2 млн. грн. і 600 тис грн. у січні 2015 року. Проте загальна сума боргу збільшилась з 4,6 млн. грн. до 5,7 млн. грн. за рахунок нарахування дві третіх коштів від місячної виплати працівникам за простій підприємства не з їх вини.

Заступник голови ОДА Володимир Харчук попросив представника Жидачівського целюлозно-паперового комбінату подати до департаменту економіки ЛОДА план відновлення виробництва. Також він зазначив, що найближчим часом очікується рішення Кабміну щодо Дрогобицького заводу автомобільних кранів.

Станом на 1 лютого 2015 року своєчасно не виплачується заробітна плата на 123 підприємствах, установах та організаціях. Порівняно з січнем 2015 року кількість підприємств зменшилась на 12 одиниць.

За оперативними даними, станом на 12 лютого 2015 року загальна суму боргу становить 88, 6 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. менше, ніж у попередньому місяці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*