В області з початку року створено 37653 нових робочих місць

робочі місцяОдним із важливих завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є забезпечення продуктивної зайнятості населення за рахунок створення нових робочих місць.

Як повідомив департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації, упродовж січня-вересня 2013 р. в усіх сферах економічної діяльності за рахунок усіх джерел фінансування в області створено 37653 нових робочих місць, у тому числі: для працівників у юридичних осіб – 11700 нових робочих місць, для працівників у фізичних осіб – підприємців – 17351 нових робочих місць та для фізичних осіб-підприємців – 8602 нових робочих місць.

Найбільше створено нових робочих місць у наступних містах та районах області.

Зважаючи на велику соціальну значимість питання, в області активізовано  боротьбу з  тіньовою зайнятістю. В районах та містах розпорядженнями голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів створені комісії з легалізації зайнятості та заробітної плати.

Зазначимо, робочі групи здійснюють рейдові обстеження щодо виявлення неофіційно оформлених найманих працівників та перевіряють дотримання державних соціальних гарантій в оплаті праці, особлива увага звертається на працівників, які виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру.

За оперативними   даними  упродовж січня-вересня 2013 року проведено   450 засідань робочих груп і 1389 перевірок суб’єктів господарювання з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Упродовж  січня-вересня 2013  року  в  області  легалізовано  працю 3826 осіб.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*