В області визначили понад 1000 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку

3 травня Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затвердила 1007 переможців конкурсу.

Зазначимо, що усі потенційні переможці Конкурсу надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад. Отож, всі 976 потенційних переможців за рішенням Конкурсної ради стали переможцями.
Окрім 976 проектів, Конкурсна рада затвердила також соціально важливі проекти в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, зокрема міст обласного значення та районів.

Відтак, загалом обрали 28 соціально важливих проектів, окрім м. Новий Розділ, яке подало 4 проекти, що стали переможцями.

Окрім того, до вже затвердженого переліку переможців конкурсу проектів місцевого розвитку увійшли і 3 проекти екологічних ініціатив, що реалізовуватимуться за рахунок залишку суми – майже 500 тис грн із 5 млн грн, виділених для фінансування соціально важливих проектів і оплати роботи експертів з оцінювання ініціатив.

Як результат – у 2018 році затвердили 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку. Зазначимо, що їх загальна вартість – 253 млн грн, з яких 122,7 млн грн – кошти обласного бюджету.

По територіях від часу оголошення потенційних переможців ситуація кардинально не змінилася. У розрізі адмінтеродиниць – кожне місто обласного значення, кожен район отримали додатково по одному проекту-переможцю. Ну, і додано до числа переможців 3 екологічних проекти: Реконструкція електроосвітлення міського парку в м. Жовква Львівської області; Капітальний ремонт огорожі та придбання інвентаря для відпочинку Парк XVI століття с. Муроване Старосамбірського району; Капітальний ремонт каналізаційної мережі від житлового кварталу по вул. Галицькій, 125 до КОС у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області.

Із переліками переможців у розрізі адмінтеродиниць Львівщини можна ознайомитися за посиланням.

Відтак, 1007 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після певних бюджетних процедур отримають субвенції з обласного бюджету в розрізі адмінтеродиниць для реалізації проектів.

Додамо, що до 1 липня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. У разі, коли ця умова не буде виконана – субвенцію з обласного бюджету можуть анулювати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*