В області відзначили День розвідника України та День танкіста

Сьогодні, 10 вересня, у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді відбулись урочистості з нагоди Дня розвідника України та Дня танкіста.

Зі святом присутніх привітала керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Дорогі наші розвідники, дорогі наші танкісти, ми вами пишаємося. Ми дякуємо, що ви у нас є. Завдяки тому, що ви бережете наші кордони, ми можемо виховувати дітей, ведемо їх до школи та можемо вести побут. Ворог не раз старався зломити нашу волю і дух – Луганський аеропорт, Донецький аеропорт, Іловайськ… Але агресор не врахував одного – українського воїна ніхто не зможе поставити на коліна. Український воїн перш за все любить свою країну, він дорожить життям своїх близьких та хоче виховувати дітей на своїй Богом даній землі. Бережіть наші кордони, а ми будемо молитися за вас і пам’ятати, що мова – береже наше тіло, а віра береже нашу душу», – зазначила Маріанна Вільшинська.

За зразкове виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня військової розвідки України військовослужбовцям оголосили Подяки голови облдержадміністрації Олега Синютки.

Також за зразкове виконання військового обов’язку, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня танкіста військовослужбовців нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*