В області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства

Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки Львівської обласної держадміністрації організовують Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства. Подія об’єднає 350 молодих людей з усієї України та відбудеться 4-6 травня у Львові та Львівській області.

Перший день форуму відбудеться на «Арені Львів» та буде присвячений панельним дискусіям про відповідальне лідерство. Серед спікерів форуму, які говоритимуть про відповідальність перед собою, сім’єю, громадою та країною, будуть голова громадської організації «Центр Протидії корупції» Віталій Шабунін, співзасновник кондитерської фабрики «Ярич» Олег Клімчук, засновник академії лідерства у Ізраїлі, колишній заступник міністра освіти Ізраїлю Ерез Ешель.

Другий день форуму пов’язаний з волонтерством на фермерських господарствах Львівщини — зокрема, у Жовківському, Кам’янко-Бузькому, Пустомитівському і Радехівському районах. Організатори познайомлять учасників з поняттям волонтерства, роботою у сільському господарстві, а також функціонуванням малого та середнього агробізнесу України. Крім того, учасники форуму матимуть змогу розвинути свої навички роботи у команді та фізичні якості.

У третій день форуму учасники проведуть соціальне дослідження місць культурного значення громади Львова та дізнаватимуться, які місця для проведення вільного часу жителі вважають комфортними, а які ні. За його результатами вони складуть культурне мапування міста.

Під час форуму учасники з різних міст зможуть краще познайомитися один з одним, практикувати та розвивати комунікативні навички, вміння обґрунтовувати свою позицію, навички командної взаємодії.

З детальною програмою можна ознайомитися за посиланням

Довідково:

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS Enterprise Fund.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*