В області відбудеться Фестиваль «Спеціальна Олімпіада – Львів»

25 жовтня в Lviv Film Center в парку «Горіховий гай» відбудеться фестиваль спорту та дозвілля за програмою Спеціальних Олімпіад, а саме тести на індивідуальну майстерність.

Так діти з особливими потребами зможуть ознайомитися з багатьма видами спорту СО (настільний теніс, бочча, футбол, волейбол, флорбол, баскетбол), що дасть можливість організаторам сформувати базу потенційних атлетів для подальших тренувань та участі в змаганнях національного та міжнародного рівня.

Кожна дитина отримає сертифікат про проходження тестів зі своїми оцінками. Кращі діти будуть залучені до занять спортом. Крім того, спортивні медики зможуть оцінити стан здоров‘я кожної дитини. Також учасників чекають цікаві майстер-класи, перегляд мультфільму, подарунки.

Захід розпочнеться о 10:00.

Проект реалізовують за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА та департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Довідково:

Спеціальний Олімпійський рух виник з ініціативи Юніс Кеннеді Шрайвер, сестри Президента США Джона Кеннеді. У 1957 році вона очолила фонд Джозефа Кеннеді. Фонд має дві основні мети: знайти захист від розумової відсталості шляхом визначення її причин і поліпшити способи поводження суспільства з громадянами із обмеженими інтелектуальними можливостями.

Офіційно Спеціальна Олімпіада України була заснована у березні 2002 року, хоча українські спортсмени з порушеннями у розумовому розвитку брали участь у міжнародних змаганнях Спеціальної Олімпіади та у всіх Всесвітніх Іграх починаючи з 1995 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*