В області у 2013 році одноразову грошову допомогу отримали 528 малозабезпечених громадян

28

Упродовж п’яти місяців 2013 року одноразову адресну грошову допомогу отримали 528 малозабезпечених мешканців Львівщини на загальну суму 179 800 гривень. Серед них 297 жителям м.Львова надано матеріальну допомогу на суму 101 200 гривень та 231 жителю області виплачено 78 600 гривень. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Питання надання адресної допомоги розглядається на підставі звернень громадян, громадських організацій, які звертаються до голови обласної державної адміністрації. Так цьогоріч за допомогою звернулося 810 осіб.

Варто додати, що в частині реалізації соціальної політики на регіональному рівні щодо впровадження та вирішення завдань, визначених Президентом України та Урядом України, турбота і захист незахищених верств населення області є пріоритетним питанням у діяльності голови облдержадміністрації.

Зазначимо також, що Порядок надання і виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Львівської області затверджено відповідним розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 12 березня 2013 року № 108/0/5-13.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*