В області централізованим вивезенням сміття забезпечено 92% населених пунктів

На сьогодні у Львівській області централізовано вивозять сміття у 92 % населених пунктів. Це більш ніж удвічі порівняно із початком 2016 року. Про це повідомив в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук під час наради з головами РДА та міст обласного значення у четвер, 14 липня.

“На 100% послугою централізованого вивезення ТПВ забезпечені Бродівський, Буський, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам`янка-Бузький, Миколаївський, Самбірський, Сколівський, Стрийський та Турківський райони, а також усі міста обласного значення”, – зазначив Назарій Романчук.

За його словами, ще не забезпечені послугою центрального вивезення ТПВ 140 населених пунктів. Зокрема найбільше їх у Радехівському, Городоцькому та Перемишлянському районах. Із цих 140 населених пунктів – у 13 вже визначили підприємство та укладають угоди з населенням та у 127-ми – визначили дату проведення конкурсу або він триває.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*