В області триває відшкодування коштів за Програмою енергозбереження для населення Львівщини

Цього тижня мешканцям області, які скористалися Програмою енергозбереження для населення Львівщини, відшкодували 411 тис грн. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації.

Суть Програми полягає в тому, що жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

Загалом на реалізацію програми у 2018 році в бюджеті області передбачили 15,9 млн гривень.

Також на Львівщині реалізовують 23 районні та міські програми енергозбереження, географія яких постійно розширюється.

«Скориставшись цими програмами мешканець може фактично не сплачувати відсотки за користування кредиту, а лише повертати тіло кредиту. Ми закликаємо мешканців користуватись пільговими кредитами, втановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси у своїх домівках», – зазначив заступник дииректора-начальник управління паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*